ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Переваги лікування зубів у дитячій стоматології Клініки Чертова

Дитяча зубна стоматологія – особливий вид стоматологічної допомоги, що вимагає вищих навичок професіоналізму лікаря, а на додаток ще й знань психології дитячого віку, уміння знайти підхід до малюка та зацікавити його.

Чому варто довірити здоров’я ротової порожнини свого малюка спеціалістам Центру стоматологічної імплантації “Клініка Чортова”?

  •       Сучасна ігрова зона, де малюк зможе розслабитися перед візитом до лікаря, відволіктися від «атмосфери лікарні»
  •       Лікування без болю – ми використовуємо безпечну анестезію, а також практикуємо лікування зубів уві сні. Для занурення дитини в медикаментозний сон застосовують препарати, що не мають побічної дії.
  •       Використання препаратів та матеріалів виключно високої якості
  •       Індивідуальний підхід до кожного маленького пацієнта – створення комфортних умов, які дозволяють відволікти дитину, запевнити її, що в кабінеті лікаря не буде страшно чи боляче

З переліком наданих нами послуг дитячої стоматології та актуальними цінами можна ознайомитись на відповідних розділах сайту.

Поради щодо підготовки дітей до візиту у стоматолога

Для того, щоб перший візит до стоматолога пройшов без стресу для дитини та батьків, ми виділили кілька рекомендацій:

  •     Необхідно пояснити дитині з якою метою вона йде до стоматолога, наскільки важливо піклуватися про своє здоров’я
  •    У сучасному світі інтернету є чудові ролики, які полегшують батькам завдання з поясненнями (мультфільми про карієс, стоматолога, важливість гігієни.) А ще краще довірити цей процес лікарю. Стоматолог, використовуючи відповідні слова та порівняння, наочно демонструючи деякі моменти в ігровій формі, сформує правильне враження дитини про роботу лікаря
  •     Налаштуйте дитину на довірчі стосунки розкажіть, що члени Вашої родини також лікують зубки та ходять до лікаря
  •     Не відкладайте запис до дитячої стоматології! Мета першого візиту до стоматолога – познайомити малюка з кабінетом та лікарем (це може бути профілактичний огляд/гігієна) щоб у дитини була довіра до роботи стоматолога. Тоді вже під час лікування малюк буде розслаблений.

У свою чергу, наші професіонали подбають про створення невимушеної атмосфери і піднесуть лікування у вигляді гри, наприкінці якої дитина отримає приємний подарунок.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ