ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Симптоми

Залежно від сили ушкодження, тяжкості та наслідків виділяють 3 різновиди вивиху:

  1.     Неповний – відбувається порушення цілісності тканин періодонту, проте цілісність пульпи не порушена. Одиниця зміщується щодо зубного ряду, виникає розхитування зуба.

2.      Повний. Найчастіше зустрічається в ділянці передніх зубів і нерідко супроводжується переломом щелепи. Відбувається пошкодження альвеоли, втрачається її взаємозв’язок із зубом і як наслідок він може випасти з лунки.

3.      Вколочений зуб «втиснутий» у лунку. Відбувається розрив губчастої тканини періодонту, корінь виходить за межі альвеоли, а коронкова частина втиснута вглиб. Візуально можна помітити, що висота травмованої одиниці значно нижча від рівня сусідніх зубів.

Основний прояв вивиху – виражені болючі відчуття. Крім цього, пацієнти скаржаться на порушення жувальної та мовної функції, кровотечу з лунки, набряклість та почервоніння ясен, підвищену чутливість тканин у ділянці травми.

Вивих зуба – особливості та етапи лікування

Вивих зуба – серйозне ушкодження, і лікування часом займає тривалий час. При найменших проявах травми потрібно якомога раніше звернутися до лікаря, у такому разі шанс на збереження життєздатності зуба значно підвищується.

У стоматології доктора Сергія Чертова  ми пропонуємо 3 можливі варіанти лікування:

  •       Накладення шини/гіпсу. Застосовується при збереженні цілісності пульпи та відсутності порушення кровообігу
  •       Ендодонтичне лікування – при пошкодженні пульпи проводиться депульпування, тимчасове та/або постійне пломбування каналів, реплантація
  •       Екстракція одиниці – крайня міра, коли відновлення травмованого зуба неможливе, сильно пошкоджена кісткова тканина
Період відновлення

На тривалість відновлювального періоду впливають ряд факторів:

  •       Характер пошкодження
  •       Ступінь тяжкості травми
  •       Регенераторні можливості організму
  •       Якість наданої стоматологічної допомоги

Не виключено, що через роки після травми зуб може відторгнутися організмом, оскільки буде сприйнятий як чужорідний об’єкт. Протягом кількох років після лікування вивиху необхідно регулярно відвідувати стоматолога та контролювати динаміку загоєння.

Своєчасна та кваліфікована допомога, надана у стоматології доктора Сергія Чертова  – найкращий спосіб уникнути ускладнень!

Вартість

Ціна лікувальних заходів при травмі зуба залежатиме від виду вивиху та обраного методу лікування. Ознайомитись з актуальним прайсом ви можете на сайті у розділі «Ціни».

Індивідуально розрахувати вартість лікування можна на консультації стоматолога-хірурга у стоматології доктора Чертова . Будемо раді бачити вас на прийомі у нашій клініці!

 

ЗАПИС НА ПРИЙОМ