ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Якщо у Вас з якихось причин відсутній один зуб або цілий ряд на верхній чи нижній щелепі, імплантація – найкраще рішення для швидкого відновлення посмішки.

Імплантація зубів у Запоріжжі в Центрі стоматологічної імплантації “Клініка Чертова” проводиться найкращими фахівцями. Висока кваліфікація та багаторічний досвід наших імплантологів дають змогу гарантувати понад 20 років справної служби кожного імпланту, встановленого у нас.

Експертна імплантологія в Центрі стоматологічної імплантації “Клініка Чертова”
  •       Одні з перших надавали послугу імплантації зубів в Україні.
  •       Встановлено понад 40 000 імплантів. Операції імплантації проводяться щодня
  •       Застосування унікальних авторських методик встановлення імплантів
  •       Імплантація зубів у Запоріжжі може проводитись уві сні
  •       Клініка №1 з проведення операцій остеопластики  та синусліфтингу  у регіоні
  •       Великий вибір систем імплантів різних цінових сегментів та методик імплантації
Методики імплантації зубів

Класична двоетапна імплантація – операція з відновлення втраченого зуба у два хірургічні етапи: імплантації та протезування, інтервал між якими становить від 3 до 6 місяців. Перший етап це видалення зруйнованих зубів, очікування періоду загоєння зубної лунки та відновлення кісткової тканини, другим етапом необхідно вставити імплант зуба на який надалі відбувається встановлення коронки.

Одномоментна імплантація – сучасна комплексна процедура, яка передбачає встановлення імпланту та тимчасове протезування за 1 день. Ця методика чудово підходить пацієнтам, яким необхідно зберегти естетику зубного ряду протягом усього часу приживлення імпланту.

При імплантації всіх зубів необхідна спеціальна техніка вживлення, адже головне завдання повністю відновити всі зуби. У клініці Сергія Чертова використовується імплантація за методом “Все на чотирьох”, встановлення всього чотирьох імплантів, на які в день операції можна встановити протез. Штифти здатні відразу витримувати навантаження, оскільки фіксуються дуже щільно у глибоких шарах кісткової тканини.

Вилицева імплантація є сучасним методом протезування, заснована на кріпленні конструкції не на верхній щелепі, а безпосередньо в вилицевій кістці.

Усі види імплантацій, що використовуються в Клініці, застосовуються для наступних операцій: клікабельні посилання

Види імплантатів

Якщо ви вагаєтесь з вибором імпланту чи методики, фахівці Клініки допоможуть вам у виборі, тому що в Центрі стоматологічної імплантації “Клініка Чертова” використовуються всі провідні імплантаційні системи світу таких виробників, як:

MegaGen – корейські імплантати, що зарекомендували себе як високоякісні системи імплантації в усьому світі. Вони швидко приживаються і добре витримують навантаження.

Straumann – швейцарська система імплантації, яка вважається однією з найкращих у світі за рахунок своєї надійності, універсальності та тривалого терміну служби. Завдяки швидкому приживленню вже за півтора місяці можна навантажувати кістку.

Implife – головними перевагами цієї системи є гнучкість та універсальність. Імплантати ImpLife дозволяють проводити реконструкцію однокореневих та багатокореневих зубів у будь-якій клінічній ситуації.

Alpha Bio – мають багатофункціональну конструкцію. Великим плюсом є специфічний сплав та матеріал покриття, що дозволяє максимально близько передати природне покриття зубів для покращення комфорту експлуатації.

Cell – унікальна монолітна система зі структурою, що максимально схожа на структуру кістки, яка забезпечує сучасного імплантолога набором рішень для найскладніших кейсів.

Показання та протипоказання

Головним показанням для встановлення зубного імпланту є відсутність одного або більше одиниць зубного ряду. Імплантація проводиться для відновлення жувальної та естетичної функції. Важливо не відкладати лікування, так як з часом кісткової тканини стає менше, з’являються зміни в яснах. Тим часом зуби, що залишилися, стають більш рухливими, що призводить до додаткових ускладнень.

Як і в будь-якій процедурі, у зубній імплантації є свої протипоказання:

– Алергія на анестетики ( в такому випадку пропонуємо вам імплантацію уві сні)

– Порушення згортання крові;

– Онкозахворювання;

– Деякі захворювання серцево-судинної системи;

– Нестача кісткової тканини, коли імплант просто нікуди вживлювати (в даному випадку необхідно проведення додаткового лікування яке спрямоване на відновлення обсягу та форми кісткової тканини в місці встановлення імплантатів

Етапи імплантації зубів

1 ЕТАП

КОМПЛЕКСНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Збір анамнезу, огляд ротової порожнини та аналіз КТ (комп’ютерної томограми) – це те, з чого все починається. На КТ визначається розмір, щільність кісткової тканини щелепи, розташування анатомічних структур.

2 ЕТАП

ВСТАНОВЛЕННЯ ІМПЛАНТАТУ

Підбираємо зубні імпланти, згідно з вимогами даного клінічного випадку, моделюємо імплантологічний шаблон та плануємо оперативне втручання – імплантацію.

3 ЕТАП

ВСТАНОВЛЕННЯ ФОРМУВАЧА ДЕСНИ

Залежно від системи імплантатів через 1,5-3 місяці на нижній щелепі та через 3-6 місяців на верхній встановлюється формувач ясен.

4 ЕТАП

ТИМЧАСОВЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

Тимчасовий етап протезування, який дозволяє дати правильне поступове навантаження на імплантат та подальше правильне формування контуру ясен навколо майбутньої постійної коронки. Цей етап включає зняття зліпків, примірки, коригування, встановлення тимчасового імпланту і коронки в разі необхідності.

5 ЕТАП

ПОСТІЙНЕ ПРОТЕЗУВАННЯ

Завершальний етап, на якому відбувається виготовлення та фіксація пості

Термін приживлення зубного імплантату

Після того, як вам вставили імплант зуба, слід пам’ятати, що всі компоненти системи зроблені з титану. Він має властивість поєднуватися з кістковою тканиною шляхом остеоінтеграції. Цей процес у середньому проходить протягом 2-6 місяців. Установка зубного імпланту – це серйозна хірургічна маніпуляція, яка потребує обов’язкової консультації фахівця.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Імплантація зубів: ціна

Для з’ясування можливості проведення імплантації та вибору відповідної системи імплантів, необхідна консультація фахівця, в ході якої ви отримаєте рекомендації щодо того, який зубний імплант найкращим чином підійде саме вам, і яка його ціна.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Встановлення системи дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясен) від 6095 грн
Система дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясна) від 1800 грн
Шаблон навігації для виличної імплантації 4510 грн
Хірургічний шаблон для пілотного свердління 2870 грн
Установка мультиюніту 1000 грн
Мультиюніт від 1400 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ