ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Характеристика

Двоетапний імплантат, що самоврізається, з лінійки Іmplife Тicone Іmplants – це унікальне поєднання конструктивних особливостей, що значно розширює можливості для стоматолога. Унікальна коренеподібна форма дозволяє встановлювати штифт у різних типах кісткової тканини без використання мітчиків.

Конструкція складається з двох основних частин:

  •         Власне імплант – гвинт, який вживлюється в кісткову тканину хірургічним шляхом
  •         Абатмент – заглушка, яка приєднується до імпланту після його повного приживлення у кістці. На неї згодом одягається коронка.
Переваги імплантів Ticone

Implife – імпланти від компанії-виробника родом з України, які заслужили величезної популярності як у межах рідної країни, так і на світовому рівні. Головні переваги всіх конструкцій компанії – гнучкість та універсальність. Серед основних переваг Іmplife Тicone Implants:

  •         Внутрішній шестигранник, який забезпечує надійну фіксацію штифта в кістці та герметичне з’єднання імпланта з абатментом
  •         Мікрорізьблення з оптимізованим профілем збільшує площу контакту в системі кістка-штифт, рівномірно розподіляє навантаження на щелепу, що сприяє довгостроковому збереженню кортикального шару кісткової тканини та тривалому носінню конструкції
  •         Основне різьблення з оптимізованим профілем спрощує процес загвинчування штифта та надійно фіксує імплант у будь-якому типі кістки. Змінна висота та товщина витків дозволяє ущільнити кістку навколо штифта, що прискорює термін приживлення
  •         Макродизайн – коренеподібна форма гвинта створена з урахуванням фізіологічних особливостей будови кореневої системи зуба. Така форма дозволяє рівномірно розподіляти навантаження на щелепу
  •         Матеріал конструкції – імплант виготовлений з медичного титану, а поверхня внутрішньокісткової частини оброблена піскострумом та кислотним складом (SLA-поверхня), завдяки чому створює мікропористість, що забезпечує підвищену адгезію штифта в кістки.
  •         Деротаційний елемент створює опір при викручуванні штучного кореня, що унеможливлює процес його випадання
Етапи проведення імплантації зубів імплантами Ticone

Етапи дентальної імплантації з використанням конструкцій Implife Ticone проводяться згідно з уніфікованим хірургічним протоколом:

1.      Виконується триразова обробка операційного поля антисептичними розчинами, місцева анестезія

2.      Розріз м’яких тканин, відшарування слизово-окістяного клаптя для забезпечення адекватного доступу до зони втручання

3.      Формування кісткового ложа відповідної довжини та діаметра (параметри підбираються під характеристики обраного імпланту та якість кісткової тканини пацієнта)

4.      Кістковий канал промивається від залишків стружки, обробляється антисептиком і в нього вкручується імплант Ticone (занурення проводиться таким чином, щоб різьблення повністю було в кістці)

5.      Встановлюється заглушка, клапоть ушивається

До уваги пацієнтів – цей хірургічний протокол не є остаточним і може бути змінений на розсуд лікаря-імплантолога залежно від клінічної ситуації.

Хірурги-імплантологи клініки доктора Чертова підберуть оптимальну методику операції для кожного пацієнта з огляду на всі його особливості та побажання.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Ціна встановлення імплантів Ticone

Вартість проведення дентальної імплантації з використанням конструкцій ТМ Іmplife розраховується для кожного пацієнта в індивідуальному порядку після детального обстеження. Стоматологи центру імплантації клініки Чертова у Запоріжжі підберуть відповідний тип штифту, якісні препарати для анестезії, а також додаткові структури для протезування. Процедурі імплантації передує цифрове моделювання, також можуть бути потрібні додаткові процедури у вигляді професійного гігієнічного чищення, санації ротової порожнини та лікування захворювань зубного ряду.

Вартість імпантації Іmplife Тicone Implants персонально для вас розрахують наші стоматологи – чекаємо на консультації в клініці доктора Сергія Чертова!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ