ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Втрата фронтальної одиниці верхньої чи нижньої щелепи – вкрай неприємний момент, що порушує всю естетику зони посмішки. На щастя, сучасні методики імплантації дозволяють безболісно і в найкоротші терміни впоратися з проблемою адентії.

Етапи та особливості імплантації на передніх зубах

Імплантація передніх зубів умовно поділяється на такі етапи:

1.      Підготовка. Стоматолог проводить ретельний огляд та санацію ротової порожнини (лікування всіх наявних захворювань). У разі необхідності також проводиться професійне комплексне чищення порожнини рота.

2.      Діагностика. Призначається комп’ютерна томографія щелепи, пацієнт здає аналізи крові та проходить консультацію у терапевта (за потреби – у вузьких спеціалістів). Це важливо для виявлення можливих протипоказань до проведення маніпуляції.

3.      Планування. На підставі даних, отриманих під час комп’ютерної томографії, створюється віртуальна 3D модель майбутніх імплантів – це дає можливість «приміряти» імпланти та підібрати максимально відповідну форму, розмір, тип, конструкцію, місце і кут кріплення, а також колір коронки.

4.      Імплантація. Під місцевим знеболюванням стоматолог проводить усі необхідні маніпуляції обраною методикою (одно-або двоетапною). В імплантаційне ложе вживлюється штучний корінь.

5.      Тимчасове та постійне протезування. Знову ж таки, залежно від обраної методики, протезування проводять відразу чи згодом (після повного загоєння м’яких тканин).

Підсумок – стабільний протез та ідеальна посмішка!

У питаннях імплантації верхніх і нижніх передніх зубів дуже важливим є питання естетики:

  •         Ультратонкі імпланти з мінімальною травматизацією м’яких тканин
  •         Цирконієві абатменти (саме вони не просвічують через коронку, на відміну від металевих аналогів)
  •         Естетичні коронки для зони посмішки – цирконієві, цільнокерамічні або склокерамічні коронки ідеально підійдуть для фронтальних зубів, підкреслюючи естетику посмішки.
Методи імплантації передніх зубів
  •         Двоетапна методика – не зважаючи на свою ефективність використовується рідко через на тривалість термінів приживлення імплантів без навантаження. У першому етапі проводиться видалення зруйнованих фронтальних одиниць і імплантування. Штифт закривають ясенним клаптем, залишають на 3-6 місяців до повного приживлення. На цей період доведеться носити протез, що знімається. Другим етапом встановлюється формувач ясен і виконується остаточне протезування.
  •           Одноетапна методика – сучасний та швидкий спосіб проведення імплантації на передні зуби. Вся процедура проводиться за 1 день, тому не потрібно довго ходити з незручним та помітним протезом. Немає необхідності робити ложе під імплант, так як імплантація відразу проводиться в лунку, з якої був вилучений зуб.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Вартість послуги

Вартість імплантації одного переднього зуба в стоматології доктора Чертова залежатиме від ряду факторів: розташування (верхня/нижня щелепа), методика протезування, матеріали, фірма-виробник і матеріал коронки й  штучного кореня.

Підготовчі маніпуляції (санація та чищення), діагностичні процедури та додаткові втручання (пластика м’яких тканин, нарощування кістки тощо) оплачуються окремо за прайсом клініки.

Для з’ясування можливості проведення імплантації передніх зубів і вибору відповідної методики, необхідна консультація фахівця, в ході якої ви отримаєте відповіді на всі питання і зможете уточнити у лікаря яка ціна процедури у вашому конкретному випадку.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Встановлення системи дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясен) від 6095 грн
Система дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясна) від 1800 грн
Шаблон навігації для виличної імплантації 4510 грн
Хірургічний шаблон для пілотного свердління 2870 грн
Установка мультиюніту 1000 грн
Мультиюніт від 1400 грн

 

ЗАПИС НА ПРИЙОМ