ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Показання до видалення молочних зубів

У яких випадках без видалення тимчасових зубів не обійтись?

 •         Запущений карієс (серйозне руйнування зуба, що не підлягає відновленню)
 •         Кіста біля основи тимчасового зуба
 •         Розхитування молочного зуба, але випадати він не поспішає (це призводить до утворення зазорів між зубом та ясною, куди потрапляє їжа та виникає запалення м’яких тканин)
 •         Постійний зуб вже на підході, а тимчасовий не поспішає випадати (це загрожує порушенням прикусу, деформацією зубного ряду)
 •         Серйозні травми (сколи, тріщини, пошкодження кореня) тимчасового зуба
 •         Показання ортодонту
 •         Надкомплектні зубні одиниці (зустрічається рідко)
Підготовка до проведення маніпуляції

Ми рекомендуємо приїхати до клініки за 10-20 хвилин до початку прийому. У холі стоматології дитина ознайомиться з обстановкою, зможе пограти в обладнаній зоні, подивитися мультфільми, які відволічуть маленького пацієнта.

Спокій батьків – запорука спокою малюка. Важливе завдання дорослих – показати свою повну довіру стоматологу, розповісти дитині, що мама й тато також лікують зубки, що у процедурі немає нічого страшного.

За бажанням, батьки можуть бути присутніми під час маніпуляції, проте якщо дитина почувається спокійно, краще залишити її віч-на-віч з лікарем.

Видалення молочних зубів обов’язково має проводитися в обладнаному кабінеті дитячого стоматолога. У жодному разі не намагайтеся це зробити самостійно в домашніх умовах. Тільки фахівець зможе правильно виконати маніпуляцію, зробити це у стерильних умовах, не завдати малюкові психологічної травми та не допустити ускладнень!

А щоб видалення молочних зубів пройшло комфортно та безпечно, у стоматології доктора Чортова для вас та ваших малюків створені найкращі умови та максимально комфортна атмосфера!

Наркоз при видаленні молочних зубів

Є 3 варіанти розвитку подій:

 •       Молочний зуб сильно хитається і тримається в лунці слабо, його похитування не викликає дискомфорту у дитини, тому видалення можливе без використання анестезії.
 •       Місцева анестезія. У Стоматології доктора Чортова використовується сучасна комп’ютерна система, що забезпечує контроль швидкості подачі анестетика, максимальну точність введення препарату, рівномірність його розподілу та персональний вибір дозування засобу. Прокол виконується надтонкою голкою, а місце ін’єкції попередньо знеболюється гелем із ягідним смаком.
 •       Седація. Для найбільш боязких малюків, при складних та тривалих маніпуляціях ми пропонуємо систему занурення дитини в медикаментозний сон – безпечний метод знеболювання закисом азоту, що проводиться під контролем лікаря-анестезіолога. Дитина просто засинає, а коли прокидається – всі маніпуляції вже зроблено, жодної психологічної травми, стресу, переживань.
Етапи проведення процедури
 •       Консультація стоматолога. Первинний прийом лікаря передбачає повний огляд ротової порожнини, у разі необхідності – додаткові діагностичні процедури (рентген, консультація ортодонту)
 •       Процедура видалення. Спільно з батьками підбирається оптимальний вид знеболювання, проводиться вилучення тимчасового зуба.
 •       По завершенню маніпуляції стоматолог дає рекомендації щодо подальшого підтримуючого догляду за ротовою порожниною. А на маленьких сміливих пацієнтів чекає втішний сюрприз!
Вартість видалення молочного зуба у дітей будь-якої складності

Скільки коштує видалити молочний зуб? Остаточна ціна залежатиме від складності маніпуляції, кількості зубних одиниць, які необхідно видалити, виду наркозу. Підсумкова вартість буде озвучена після консультації та огляду ротової порожнини малюка стоматологом. Записатися на прийом можна онлайн або за телефоном, вказаним на сайті.

Видалення молочних зубів без стресу для дитини та батьків – у стоматології лікаря Чертова! Здоров’я вашого малюка в руках надійних спеціалістів!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ