ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Етапи проведення онлайн консультації головного лікаря

Для проведення повноцінної консультації онлайн головним лікарем Клініки нам знадобиться від вас документ, що підтверджує оплату та результати ортопантомограми в електронному вигляді

1. Запис на консультацію проводиться за попередньою оплатою. Оплату можна здійснити за реквізитами:
ФОП ЧЕРТОВ С.О.
ІПН 2690813396
IBAN: UA103133990000026003060945741 у ЗАП. РУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
Призначення платежу: “Оплата за стоматологічні послуги”
Вартість онлайн-консультації головного лікаря складає 500 грн.
2. Результати ортопантомограми в електронному вигляді разом із копією чека про оплату в електронному вигляді необхідно надіслати на поштову адресу clinicachertova@gmail.com або через Viber на номер +380953142281. У коментарях до листа ви також можете вказати основні скарги та причину звернення.
3. Після отримання листа адміністратор Клініки зв’яжеться з вами та призначить дату та час проведення онлайн консультації.
4. Онлайн консультація проводиться через Viber. Будьте готові у призначений час вам надійде відеодзвінок, відповівши на який, ви отримаєте повноцінну консультацію головного лікаря, кандидата медичних наук, члена асоціації імплантологів України, завідувача кафедри хірургічної та пропедевтичної стоматології ЗДМУ Сергія Чертова
Орієнтовна тривалість консультації – 15 хвилин

Переваги онлайн консультації головного лікаря
  • Економія часу – вам не потрібно скасовувати плани, відпрошуватись з роботи чи підлаштовувати свій день під один короткочасний візит до стоматології
  • Комплексна допомога – в результаті проведеної онлайн консультації головного лікаря, ви отримаєте рекомендації та комплексний план лікування, що включає послуги всіх необхідних фахівців Клініки.
  • Комфорт – допомогу спеціаліста ви можете отримати, розташувавшись у зручному кріслі з чашкою чаю, не потрібно нікуди бігти і поспішати. До того ж деяких пацієнтів лякає атмосфера «лікарні», а завдяки консультації в режимі онлайн відвідування клініки можна уникнути
  • Доступність. Припустимо, ви проживаєте в населеному пункті за межами м. Запоріжжя і не хочете зайвий раз просто кататися в обласний центр заради 15-хвилинної консультації. 
  • За результатами онлайн-консультації, ви зможете отримати попередній план лікування із зазначеними етапами лікування та їх вартістю. А також основні рекомендації головного лікаря Клініки.

 

Вартість онлайн консультації головного лікаря

Онлайн-консультація кандидата медичних наук, головного лікаря, провідного спеціаліста клініки Сергія Чертова – 500 грн.

 

Професійна допомога стоматолога завжди поруч – записуйтесь до сексперта стоматології на онлайн консультацію та заощаджуйте свій час разом із Центром стоматологічної імплантаціі “Клініка Чертова”!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ