Діагностика стану зубів у Клініці Чертова проводиться максимально інформативно та швидко – за допомогою сучасного обладнання проводиться точний аналіз ротової порожнини, що гарантує вірність поставленого діагнозу та вибір правильної тактики лікування.

Методи діагностики ротової порожнини

Перший етап стоматологічної діагностики – опитування та огляд ротової порожнини пацієнта. Стоматолог з’ясовує скарги, періодичність, тривалість та інтенсивність больових відчуттів. Також лікар уточнює характер пройденого раніше лікування, інформацію про перенесені захворювання, наявність алергії на анестезію та інші лікарські препарати.

Після ретельного збору скарг та складання анамнезу стоматолог приступає до огляду, виявляючи доступні дефекти зубного ряду та ясен. За допомогою спеціалізованого інструменту лікар встановлює більш точну локалізацію болю, проводить дослідження стінки каріозних порожнин, оцінює стан періодонту, після чого складає зубну формулу. Однак у більшості випадків візуального огляду замало, задля повноцінної діагностики стану зубів стоматолог може призначити додаткові дослідження.

Найбільш популярною методикою є цифрова діагностика, що ґрунтується на застосуванні комп’ютерних систем. Такі обстеження дозволяють виявляти проблеми, приховані від ока лікаря:

  •       Рентгенографія – швидкий та прицільний метод, що дає змогу оцінити глибину залягання кореневої системи зуба, визначити наявність прихованих каріозних порожнин
  •       Комп’ютерна томографія – допомагає провести діагностику аномалій зубів, розміщення одиниць по відношенню до пазух верхньої щелепи, оцінити будову та розташування кожного зуба, структуру кісткової тканини, конфігурацію суглобів.
  •       Панорамний знімок – дозволяє отримати комплексну картину всього зубного ряду

Крім візуального огляду та апаратних методів діагностики можуть використовуватися холодові, теплові, перкуторні та пальпаторні тести.

Лікарі Центру стоматологічної імплантації «Клініка лікаря Чертова» здійснюють індивідуальний підбір діагностичних досліджень для кожного пацієнта.

Переваги проведення діагностики зубів у стоматології Сергія Чертова
  •       Потужна сучасна технічна база із передовим сертифікованим діагностичним обладнанням
  •       Застосування європейських протоколів лікування й діагностики зубів
  •       Сучасні підходи до діагностичних процедур та лікування захворювань порожнини рота

Відомо, що будь-яке захворювання простіше запобігти, ніж лікувати. Тому не відкладайте візит до стоматолога, приділяйте ретельну увагу ранній діагностиці захворювань зубів та ротової порожнини та своєчасно проводьте планові огляди.

Консультація стоматолога: ціна

Діагностика хвороб зубів та ясен – процес індивідуальний, методи обстеження підбираються з урахуванням патології пацієнта, від цього залежить ціна обстеження. Якщо під час прийому відразу проводиться лікування зуба, то консультація лікаря не оплачується, у вартість включаються лише додаткові діагностичні процедури та маніпуляції згідно з прайсом.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Консультація 250грн
Консультація кандидата медичних наук, головного лікаря, провідного спеціаліста клініки 400грн
Складання комплексного плану лікування, аналіз досліджень 300,00 грн
Огляд 100,00 грн
Складання плану лікування з виготовленням контрольно-діагностичних моделей, фотографій лицьових ознак та зубних рядів 900,00 грн
Зняття зліпків, виготовлення діагностичних моделей 550,00 гр
Прицільний рентген знімок зуб 80,00 грн