Дентофобія (страх перед відвідуванням стоматолога) – серйозний ворог на шляху підтримання здоров’я порожнини рота. При цьому когось лякають безпосередньо маніпуляції лікаря, а у когось паніка виникає від одного виду стоматологічного крісла.

У стоматології доктора Чертова методика седації застосовується для різних маніпуляцій – починаючи від лікування глибокого карієсу, закінчуючи складними щелепно-лицьовими операціями.

Показання до лікування зубів під седацією
 •         Виражена дентофобія (страх стоматологів та стоматологічного інструментарію)
 •         Низький больовий поріг
 •         Алергія на препарати місцевого знеболювання
 •         Складні, тривалі стоматологічні маніпуляції
 •         Ряд психічних захворювань (ДЦП, аутизм, неконтрольовані панічні атаки і т.д.)
 •         Аномально підвищений блювотний рефлекс
 •         Бажання пацієнта отримати більш комфортне лікування без негативних спогадів про відвідини стоматології
Протипоказання

Закис азоту – препарат для седації, який застосовується в клініці доктора Чертова, повністю безпечний, має мінімум побічних ефектів, у нього відсутні абсолютні протипоказання. Все це значно розширює можливість використання закису азоту у стоматологічній практиці.

 

Проте є низка відносних обмежень:

 •         Декомпенсовані захворювання органів дихання, серцево-судинної системи
 •         Деякі неврологічні та психічні захворювання (епілепсія, гострі розлади психіки)
 •         Алкогольне/наркотичне сп’яніння
 •         Вагітність та період годування груддю
 •         Прийом деяких лікарських препаратів, нещодавно проведений курс хіміотерапії

Рекомендуємо проконсультуватися з лікарем перед використанням загальної анестезії. Також наші кваліфіковані стоматологи перед процедурою в обов’язковому порядку оцінять стан вашого здоров’я та детально розкажуть про всі нюанси лікування уві сні.

Етапи лікування зубів уві сні дорослим

Перед введенням у загальний наркоз, важлива спеціальна підготовка – огляд стоматологом ротової порожнини, оцінка обсягу проблеми та розрахунок тривалості перебування в медикаментозному сні для виконання всіх необхідних маніпуляцій. Також потрібно буде здати лабораторні аналізи, пройти деякі обстеження та отримати висновки профільних фахівців.

Безпосередньо процедура лікування під загальним наркозом умовно поділяється на кілька етапів:

1.      Премедикація. Підготовка полягає у призначенні заспокійливих засобів за 2-3 дні до введення у наркоз. Або за 20-30 хвилин до седації вводяться спеціальні препарати, які знімають рівень тривожності пацієнта.

2.      Седація. Пацієнт приймає горизонтальне положення, зручно лягає у кріслі. Анестезіолог вмикає необхідну апаратуру, датчики для моніторингу життєво-важливих функцій. Далі накладається спеціальна маска із закисом азоту, пацієнт вдихає вміст маски та засинає.

3.      Лікування. Стоматолог проводить усі необхідні маніпуляції, а анестезіолог ретельно стежить за станом пацієнта

4.      Виведення з наркозу. Після завершення процедур анестезіолог відключає подачу суміші і пацієнт плавно прокидається. Протягом деякого часу лікар стежить за станом пацієнта, після чого дає рекомендації та відпускає додому (обов’язково у супроводі близьких!)

Вартість лікування зубів під седацією

Скільки коштує послуга стоматологічного лікування уві сні? Седація у стоматології оплачується виходячи з необхідного часу перебування уві сні – так, ціна за 1 годину загального наркозу становитиме 2500 грн.

Детальніше ознайомитися з прайс-листом ви можете на сайті в розділі «Ціни», а уточнити вартість загальної анестезії для вашого випадку можна при особистій консультації стоматолога в клініці доктора Чертова.