ЗАПИС НА ПРИЙОМ

Брекет-система – це маленькі замочки, які фіксуються до передньої поверхні зубів та скріплюються дужками. Вони бувають різних видів, відрізняються за матеріалами.

Дитячі брекети практично нічим не відрізняються від дорослих, єдина відмінність у тому, що дітям не встановлюють лінгвальні системи.

Показання до встановлення брекет-системи дитині
У яких випадках варто задуматися про вирівнювання зубів та поставити брекети дитині? Патологічний прикус та його вид зможе розпізнати лише стоматолог, але батьки також можуть запідозрити у дитини проблеми:
 •         Великі проміжки між зубами
 •         Скученість, викривлення зубів
 •         Порушення функції жування, логопедичні проблеми внаслідок неправильного розташування зубних одиниць
 •         Більший розвиток верхньої/нижньої щелепи

 

Найпоширеніші причини формування неправильного прикусу у дітей:
 •         Смоктання пальця/пустушок
 •         Звичка дихати через рот
 •         Раннє випадання молочних зубів, їх руйнування карієсом
 •         Часте прикусування нижньої/верхньої губи
 •         Травми щелепи

Важливо! Поставити брекети дитині можна лише тоді, коли відбулася зміна молочних зубів постійними!

Етапи встановлення брекетів дітям

Виправлення прикусу у дітей брекетами складається з кількох етапів:

      1. Огляд та діагностика. На первинному прийомі стоматолог оцінює ступінь порушення прикусу дитини та пропонує способи усунення дефектів. У деяких випадках можливе коригування без використання брекет-систем.

       2. Підготовка. Якщо під час огляду виявлено будь-які проблеми стоматологічного характеру – карієс, пульпіт, періодонтит, насамперед проводиться відповідне лікування. Виправлення прикусу брекетами у дітей можливе лише за умови абсолютно здорової ротової порожнини.

      3. Технічний етап. Дитячий ортодонт робить зліпок щелеп, передає його в зуботехнічну лабораторію, де відбувається виготовлення індивідуальної конструкції. У стоматології доктора Чертова ми також пропонуємо пацієнтам послугу комп’ютерного 3D-моделювання – висока точність досягнення ідеальних результатів.

      4. Встановлення конструкцій. Стоматолог встановлює брекет-систему дитині та підбирає дугу. Далі процес лікування відбувається за складеним ортодонтом планом. Періодично потрібно буде відвідувати клініку для заміни лігатур та регулювання дуги.

Ми врахуємо всі побажання маленьких пацієнтів – деякі дітки хочуть яскраві різнокольорові брекети, інші бажають максимально непомітні конструкції. У дитячому центрі ортодонтії доктора Чортова досвідчені фахівці підберуть для вашого малюка зручні, красиві, а головне робочі та ефективні брекет-системи, які допоможуть виправити будь-які дефекти прикусу!

Тривалість носіння

Дитячий та підлітковий вік – ідеальний час для корекції прикусу, адже щелепа, що росте, краще піддається лікуванню. У дітей процес корекції зубного ряду проходить легше, аймає менше часу і вимагає менших зусиль, ніж у дорослих.

Однак кожен випадок індивідуальний, термін лікування залежить від характеру та ступеня деформації, розміру щелеп, дотримання рекомендацій лікаря. Тривалість вирівнювання зубів брекетами в середньому варіюється від 7 місяців до 2 років. Але терміни можуть збільшуватись – індивідуальний план носіння брекет-систем складає лікар-ортодонт.

У питаннях носіння брекетів дуже важливий грамотний догляд за конструкцією та дотримання ряду правил – докладніше про все розповість фахівець під час особистої консультації.

Брекети дитячі: ціна установки

Вартість брекет-систем для дітей складається з ціни самої конструкції (може бути вищою або нижчою залежно від виду та матеріалу), а також послуг лікаря. Ціна лікування стоматології доктора Чортова включає:

 •         Консультацію та огляд ортодонту
 •         Діагностику
 •         Зняття зліпків
 •         Індивідуальне виготовлення конструкції
 •         Контроль лікування та супровід на кожному етапі

Слід враховувати, що за наявності супутніх стоматологічних проблем буде потрібно їх лікування, яке оплачується в окремому порядку згідно з прайсом.

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ:

Фіксація брекет-системи металевої (один зубний ряд) 14500 грн
Фіксація брекет-системи металевої (два зубних ряди) 29000 грн
Фіксація сапфірова брекет-системи (два зубних ряди) 42000 грн
Фіксація керамічна брекет-системи (два зубних ряди) 35000 грн
Комбінована брекет-система (метал-сапфір) 38000 грн
Брекет металевий з фіксацією 550 грн
Брекет керамічний з фиксацією 720 грн
Брекет сапфіровий з фіксацією 770 грн
Знімний апарат від 3500 грн
Ортодонтичне лікування з використанням двох кілець та чотирьох брекетів 4950 грн
Ортодонтичне лікування з використанням апарату Твін Блок 6820 грн
Капа Елайнер (1 щел.) 2990 грн
Цифрове планування ортодонтичного лікування 1800 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ