ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Показання до підрізування вуздечки язика
  •         Порушення прикусу та зміщення зубного ряду
  •         Візуальні дефекти – асиметрія нижньої щелепи та підборіддя, викривленість посмішки та інші порушення пропорцій обличчя
  •         Проблеми з дикцією (картавість, шепелявість)
  •         Часті запальні захворювання пародонту (патологія часто викликає деформацію ясен, що тягне за собою оголення шийки зубів, їх розхитування та випадання)
  •         Неможливість виконати протезування та ортодонтичне лікування через аномалії вуздечки
  •          У дітей грудного віку – проблеми з вигодовуванням, втрата ваги та відмова від їжі, а також порушення дихання
Коли найкраще проводити процедуру

Якщо у дитини є виражені проблеми з грудним вигодовуванням та диханням, пов’язані з аномалією під’язикової складки, то підрізати вуздечку язика необхідно якомога раніше.

Якщо проблем із годуванням не спостерігається, то підрізати вуздечку на язиці оптимально у віці 4-5 років, коли відбувається зміна молочних зубів. Визначити проблему самостійно може бути важко, оскільки симптоми дефекту (порушення мовленнєвих функцій, викривлення пропорцій обличчя, проблеми з прикусом, труднощі пережовування і ковтання їжі) можуть бути стерті, а дитина через нерозуміння не повідомляє про дискомфорт. Тому дуже важливо звернутися до грамотного фахівця – дитячі стоматологи клініки доктора Чортова ретельно обстежують ротову порожнину вашого малюка та обов’язково виявлять проблему, якщо вона є.

У дорослому віці підрізати вуздечку під язиком можна в будь-який зручний момент (найчастіше це робиться на одному з етапів ортодонтичного лікування).

Етапи проведення пластики вуздечки язика

1.      Підготовчий етап. Особливих заходів щодо підготовки до процедури не потрібно. Достатньо здати загальний аналіз крові та показники коагулограми. Також рекомендовано заздалегідь виконати санацію ротової порожнини, вилікувати усі запальні захворювання.

2.      Анестезія. Як правило, для дорослих цілком достатньо місцевого знеболювання. Для дітей раннього віку та для особливо переживальних пацієнтів ми пропонуємо послугу лікування зубів уві сні – без наслідків, негативних спогадів та болю.

3.      Хірургічний етап. Підрізання вуздечки язика у дорослих може виконувати звичайним способом (скальпелем) або за допомогою лазера. Лазерне обладнання забезпечує високу точність, не вимагає накладання швів, виключає ризики кровотечі та більш комфортно переноситься пацієнтами. Дітям маніпуляція проводиться лише хірургічним методом (скальпелем чи хірургічними ножицями).

Процедура займає всього 5-7 хвилин, після чого ви одразу можете повертатися до звичного повноцінного способу життя. Період реабілітації займе близько тижня (точні терміни залежить від індивідуальних особливостей організму).

Грудничків вже через 1-2 години можна сміливо прикладати до грудей. Старшим і дорослим дітям потрібно відмовитись від їжі на 2-4 години, не перевантажувати щелепу твердими продуктами в наступні 3-4 дні, а також деякий час дотримуватися мовного спокою. За призначенням лікаря можуть бути виписані полоскання ротової порожнини протизапальними та антисептичними засобами.

 

Вартість послуг

В пошуках стоматології, де можна зробити підрізання вуздечки язика за прийнятною ціною, з гарантією ідеального результату? Будемо раді бачити вас на прийомі в клініці доктора Чортова – ви обов’язково залишитеся задоволені!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ