ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Кому показано лікування зубів уві сні
Лікування зубів під седацією дітям показано у трьох випадках:
 •         Великий обсяг запланованого втручання чи складні, тривалі процедури. У таких випадках навіть найтерплячішому маленькому пацієнту важко висидіти в стоматологічному кріслі.
 •         Маленький вік дитини або панічний страх перед візитом стоматолога через негативний попередній досвід лікування, неправильне пояснення нюансів і суті стоматологічної допомоги
 •         Медичні випадки, коли лікування у звичайних умовах протипоказано – значна алергізація дитини, захворювання центральної нервової системи (епілепсія, вроджені синдроми)
Можливі протипоказання

Седація у стоматології практично не має обмежень до застосування. Протипоказань небагато, більшість із них – тимчасові:

 •         Черепно-мозкові травми
 •         Наявність гострих системних захворювань, загострення хронічних хвороб
 •         Гострі інфекції
 •         Серйозні серцево-судинні патології (вроджені вади серця, виражена серцева недостатність)
 •         Продуктивний кашель з великою кількістю відокремлюваного мокротиння

Після усунення цих факторів або в стадію ремісії захворювання можна проводити лікування зубів у дітей під седацією.

Єдине абсолютне протипоказання до застосування медикаментозного сну – міастенія. Це рідкісне аутоімунне захворювання нервово-м’язової системи.

За наявності інших аутоімунних хвороб, патологій щитовидної залози, цукрового діабету, підвищеного артеріального тиску варто обговорити з лікарем в індивідуальному порядку можливість використання закису азоту при стоматологічному лікуванні.

Етапи лікування зубів уві сні
 •       Консультація стоматолога, анестезіолога. Лікарі проведуть повний огляд дитини, переконаються у відсутності протипоказань до використання седації. Також лікар призначить низку аналізів, інструментальних досліджень, які необхідно зробити дитині (загальний аналіз крові та сечі, креатинін, УЗД серця). Це потрібно, щоб розуміти загальний фон здоров’я маленького пацієнта.
 •       Підготовка. Спеціальної складної підготовки до седації не потрібно. Візит до стоматолога бажано планувати на ранковий час. За 4-5 годин варто утриматися від їжі та води.
 •       Лікування. Для занурення в медикаментозний сон стоматологи доктора Чортова використовують закис азоту – абсолютно безпечну та нешкідливу речовину при лікуванні зубів у дітей. Весь процес проходить на сучасній наркозній станції, яка дає можливість постійного моніторингу всіх життєво важливих функцій організму та змогу швидко реагувати на будь-які зміни показників. При цьому дитина не відчуває абсолютно ніяких болісних або неприємних відчуттів, а візит до лікаря не залишає негативних відбитків на психіці. У напівсні дитина спокійна, не відчуває страху, що полегшує роботу лікаря, дає можливість за один прийом зробити більшу кількість роботи. Також знижується ризик можливої ​​травматизації маленького пацієнта – неспокійна поведінка та різкі рухи відсутні.
 •        Пробудження. Анестезіолог поступово виводить дитину зі стану сну, контролюючи при цьому всі життєво важливі функції. Закис азоту немає побічних реакцій (головний біль, запаморочення, нудота), повністю виводиться з організму через кілька годин.
Вартість лікування зубів під седацією

Седація – простий та безпечний спосіб виконати будь-які втручання у стоматології без стресу та болю, це ціна вашого спокою та спокою вашої дитини!

Остаточна вартість лікування з використанням медикаментозного сну формується з багатьох аспектів:

 •         Тривалість процедури (ціна на сайті вказана за 1 годину седації закисом азоту)
 •         Складність та обсяг планованого втручання
 •         Вид, стадія захворювання, ступінь занедбаності процесу
 •         Препарати та матеріали, що використовуються в ході лікування

У фінальну суму також варто включити здачу аналізів та консультацію фахівців (якщо є така необхідність).

Стоматологія лікаря Чертова бажає вам і вашим діткам щасливих білосніжних посмішок!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ