ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Ортодонтичні послуги нашої клініки

У стоматології доктора Чортова для молодих пацієнтів доступні такі ортодонтичні послуги:

Види виправлення неправильного прикусу у дітей

Дитячий ортодонт – це вузькоспеціалізований лікар, котрий займається корекцією патологічного прикусу у пацієнтів до 18 років. Найкращий вік для виправлення прикусу дітям – 5-6 років. У цей період кістково-м’язова система дитини пластична та легко піддається змінам.

Дитячий ортодонт проведе ретельний огляд ротової порожнини, за необхідності призначить рентген-діагностику та підбере для дитини найбільш метод апаратної корекції прикусу, який саме в даному випадку підійде найкраще:

1.  Брекети – незнімна корегуюча конструкція, завдяки якій лікування відбувається 24/7, що значно підвищує результативність. Принцип дії полягає в постійному тиску на кістки щелеп та за рахунок цього відбувається вирівнювання зубного ряду. За матеріалом брекет-системи поділяються на металеві, пластикові, керамічні та сапфірові. Кожен вид має свої переваги й недоліки, про які детально розповість дитячий ортодонт на консультації.

2.  Пластини. Це знімна конструкція, що виготовляється за індивідуальними зліпками зубних рядів дитини. Основне завдання пластинок – розширити щелепу для прорізування зубів. Їх легко самостійно знімати, доглядати, чистити та міняти. Але варто розуміти, що результати корекції будуть помітні лише при регулярному використанні, а змусити дитину постійно надягати пластини буває вкрай важко.

3.  Капи – знімні конструкції, що також виготовлчються індивідуально під пацієнта, з силікону або пластику, які поступово зміщують зубний ряд в анатомічне положення. Виправлення прикусу ефективно проходить теж лише за умови постійного носіння, а для дітей (зокрема молодшого віку) властиво порушувати дисципліну носіння кап, що уповільнює результат корекції та знижує її ефективність

Визначити вид патологічного прикусу у дитини та підібрати відповідний метод корекції може виключно лікар – не займайтеся самодіагностикою та самолікуванням!

Показання для звернення до дитячого ортодонту

Перші ознаки формування неправильного прикусу може розпізнати лише фахівець, тому рекомендуємо не відкладати консультацію дитячого ортодонту до появи виражених проблем.

На більш запущенних стадіях зміни прикусу вже видно неозброєним оком. Серед них:

 •       Скученість зубів (зуби «заходять» один на одного)
 •       Великі щілини між зубами (відкритий прикус)
 •       Верхня щелепа «заходить» на нижню
 •       Наявність надкомплектних зубів
 •       Зміна положення окремних одиниць.
 •       Поява асиметрії обличчя
 •       Травматизація м’яких тканин ротової порожнини неправильно розташованими зубами
 •       Логопедичні проблеми
 •       Механічне пошкодження, стирання емалі чи дентину, пародонтоз
 •       Частий карієс, як результат складнощів домашнього догляду за нерівними зубами
Ціна ортодонтичного лікування зубів у дітей

Вартість виправлення прикусу у дітей залежить від ряду факторів:

 •       Вид патологічного прикусу та стадія «занедбаності» процесу
 •       Коригуюча система (дентальні пластини обійдуться дешевше, проте не завжди дозволяють досягти відповідних результатів, а дитячі брекети хоч і дорожчі, але гарантовано вирівнюють зубний ряд)
 •       Матеріал, з якого виготовляється конструкція
 •       Тривалість носіння ортодонтичної системи

Для індивідуального розрахунку вартості послуги рекомендуємо записатися на консультацію до стоматології доктора Чортова на прийом дитячого ортодонта – фахівець оцінить стан ротової порожнини та проконсультує у питаннях підбору конструкцій.

Переваги звернення до стоматології доктора Чортова

Сучасна медицина вдосконалюється з кожним днем, і стоматологія доктора Чортова у Запоріжжі активно стежить за новинками, впроваджуючи їх у свою повсякденну практику. Наша клініка має достатній арсенал інструментів, а спеціалісти мають достатній багаж знань і кваліфікації, щоб усунути навіть найскладніші проблеми з прикусом у вашої дитини!

Серед переваг виправлення прикусу дітям у нашій клініці варто виділити:

 •       Обладнана ігрова зона, телевізор із мультфільмами для максимального комфорту маленьких пацієнтів
 •       Цифрові системи, що дозволяють досягти комп’ютерної точності вирівнювання зубів та спрогнозувати результат.
 •       Персональний підхід до кожної дитини, лікування в ігровій формі
 •       Естетика, непомітність та повна атравматичність конструкцій для корекції прикусу

Стоматологія доктора Чортова чекає на маленьких пацієнтів та їхніх батьків за здоровими та красивими зубками!

ЗАПИС НА ПРИЙОМ