ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Докладніше про технологію

Метод Digital Smile Design (DSD) дозволяє створювати цифрову віртуальну модель зубного ряду пацієнта, оцінити кінцевий етап стоматологічного лікування та за необхідності вносисти коригування ще до початку лікування.

Методика активно застосовується в естетичній стоматології (при протезуванні, імплантації, реставрації), але найчастішого застосування метод DSD знайшов під час виправлення прикусу.

Для вирівнювання зубів у клініці застосовують такі способи:

  • Ортодонтичні конструкції (капи, елайнери, брекети, трейнери)
  • Ортопедичні конструкції (вініри)
Як це працює?

1.Аналіз. Проводиться обговорення запитів пацієнта, лікар уточнює очікуваний результат. Далі виконується обстеження проблемних зон ротової порожнини та розробляється індивідуальний план лікування.

2. Фотосесія «вихідника». Лікар робить кілька фотографій обличчя пацієнта з різних ракурсів за спеціальною методикою.

3. Віртуальне комп’ютерне моделювання. На цьому етапі штучний інтелект обробляє зроблені знімки. Естетичному аналізу піддаються форма обличчя та щелепи, положення губ, висота зуба та ясна. Програма виявляє особливості прикусу, точки дотику одиниць верхньої та нижньої щелепи, пропорції обличчя. На підставі цих даних програма моделює результат лікування

4. Воскове моделювання. Важливо зробити відбиток зубів за допомогою інтерорального сканера. Отриманий відбиток обробляється програмою з урахуванням змодельованого результату. Виготовляється шаблон воскової репродукції, яку пацієнт може приміряти та відчути себе  з новою посмішкою.

5. Фінальна реставрація. Стоматолог перевіряє правильність посадки конструкції та проводиться розробка відповідного плану лікування – реставрація, вініринг, брекети, капа, елайнери та ін. Для виготовлення ортодонтичних конструкцій також активно використовується система цифрового моделювання.

Протягом усього процесу стоматолог разом із пацієнтом можуть вносити коригування, завдяки чому досягається найвдаліший варіант.

Після повного курсу лікування та реабілітації пацієнт у результаті отримує ту саму посмішку, яку «приміряв» на себе на початку шляху!

Переваги цифрового моделювання
  • Швидкість процесу – вся процедура займає буквально 1 годину часу
  • Гнучкість – підсумковий результат можна коригувати, пацієнт може вибирати одну із запропонованих моделей, яка йому ближче за ціною та комфортом
  • Ефективність – спільна робота штучного інтелекту, професіоналізму лікаря та бажань пацієнта допомагають максимально ідеальному результату.

Комп’ютерне проектування – це базис естетичної стоматології та реабілітації після лікування. Цифровий дизайн допомагає спрогнозувати результат, змоделювати параметри та підібрати конструкції, що ідеально підходять пацієнту.

Вартість цифрового вирівнювання зубів

Ціна комп’ютерного моделювання ідеальної посмішки вказана у прайсі. На вартість також вплинуть метод корекції прикусу, додаткові діагностичні та лікувальні маніпуляції (за потреби).

Детальніше дізнатися вартість та індивідуально прорахувати ціну курсу лікування для себе ви можете, записавшись на консультацію в стоматологію доктора Чертова.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Цифрове планування ортодонтичного лікування 1800 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ