ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Особливості імплантації зубів нижньої щелепи

Вживлення імплантів у кістку нижньої щелепи – складна процедура, що вимагає від стоматолога високого професіоналізму й навичок.

  •         Передні зуби. Імплантація переднього нижнього зуба, на відміну молярів, вимагає високого рівня естетичності. Найкомфортніший і найшвидший метод – одномоментна імплантація з негайним навантаженням. Така методика дозволяє в короткі терміни відновити красу посмішки – тимчасовий протез встановлюється відразу після остеоінтеграції штифта на весь період його приживлення, а згодом проводиться протезування постійними коронками з металокераміки чи діоксиду цирконію.
  •         Моляри та премоляри. Основне завдання імплантолога при відновленні жувальних зубів – врахувати рівень навантажень на ці зуби та підібрати конструкції, які забезпечать необхідну витривалість та стабільність. Процедура проводиться в 2 етапи, щоб створити оптимальні умови для приживання імпланту
  •         Відновлення всього зубного ряду нижньої щелепи. Стоматолог підбирає технологію з огляду на особливості кожного конкретного випадку. У стоматології доктора Чертова пропонуються 3 основні методики – імплантація all-on-4-6-8 та базальний метод. Кожен з них має свої переваги та недоліки, докладніше про які лікар розповість під час особистої консультації.
Види зубних імплантів

Який вид конструкції доцільно використовувати у вашому випадку, стоматолог вирішує, виходячи з особливостей конкретного клінічного випадку.

Так, наприклад, при імплантації окремих зубів нижнього зубного ряду, які відсутні у різних місцях, найбільш прийнятним вважається варіант встановлення одиничних коронок на імплантах.

 Якщо немає кількох одиниць поспіль, то застосовується мостоподібний протез, який кріпиться на 2–4 імплантах.

Якщо зуби повністю відсутні, ставиться повний протез на 4-6-8 імплантах.

Що стосується підбору коронкової частини, то для молярів оптимальним є варіант з металокераміки або діоксиду цирконію (найміцніші та довговічніші матеріали), а для передніх зубів краще використовувати кераміку, зважаючи на її естетичні характеристики.

Термін приживлення імплантату

Процес повної остеоінтеграції штифта на нижній щелепі протікає швидше (2-3 місяці) і легше завдяки анатомічним особливостям даної зони:

  •         Кісткова тканина більш щільна, порівняно з верхньою щелепою, що дає можливість міцно зафіксувати штучний корінь та звести до мінімуму запальний процес.
  •         Відсутність гайморових пазух та верхньощелепного нерва поблизу виключає ризики травматизації

Однак точну тривалість приживлення титанових конструкцій сказати складно, адже процес залежить від віку, початкового стану кісткової тканини та імунної системи пацієнта, регенераторних можливостей організму тощо.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Вартість імплантації нижніх зубів

Імплантація зубів нижньої щелепи – яка ціна процедури? Однозначну відповідь на запитання можна отримати лише після консультації стоматолога та повного обстеження. У вартість процедури імплантації входить ціна самої конструкції, її встановлення, ціна коронки, витрати матеріалів та час роботи лікаря. Плюс додатково оплачуються діагностичні маніпуляції (цифрове 3D моделювання, КТ або рентгенографія) та підготовчі процедури (санація ротової порожнини, видалення зуба, лікування захворювань). Вартість тимчасового протезу також не включена до підсумкової суми і сплачується окремо.

Записуйтесь на консультацію до стоматології доктора Чертова, де найкращі фахівці Запоріжжя підберуть для вас оптимальний варіант імплантації за доступною ціною!

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Встановлення системи дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясен) від 6095 грн
Система дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясна) від 1800 грн
Шаблон навігації для виличної імплантації 4510 грн
Хірургічний шаблон для пілотного свердління 2870 грн
Установка мультиюніту 1000 грн
Мультиюніт від 1400 грн

 

ЗАПИС НА ПРИЙОМ