ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Переваги

Імплантація зубів за один день – найкраща з доступних на сьогоднішній день методик відновлення зубного ряду за повної або часткової адентії у співвідношенні «ціна/якість».

Чому варто скористатися послугою “імплантація зуба за один день”?

 •         Естетично. Жодного дня вам не доведеться ходити «без зубів», відчувати психологічний дискомфорт, адже краса посмішки досягається моментально
 •         Комфортно. У той же день ви зможете насолоджуватися улюбленими стравами, без проблем пережовувати їжу та повноцінно відчувати її смак
 •         Доступно. Імплантація всіх зубів за один день виконується на 4 або 6 штифтах (на відміну від класичної методики, яка передбачає встановлення 8 або 10 стрижнів), що заощаджує ваші кошти та час
 •         Мінімальна травматичність. У більшості випадків методика дозволяє обійтися без кісткової пластики, що також скорочує терміни та вартість лікування.
Етапи імплантації зубів за день
 •       Консультація стоматолога та повна діагностика. Лікар оцінює стан зубного ряду і м’яких тканин ротової порожнини, уточнює анамнез та призначає рентгенологічне обстеження. Фахівцеві важливо отримати максимум даних про ваше здоров’я та виключити наявність протипоказань.
 •       Планування. Вкрай важливий етап імплантації, від якого залежить більше половини успіху. Ми проводимо цифрове 3D моделювання ротової порожнини, створюємо тривимірну модель щелепи і підбираємо необхідну кількість імплантів (4 або 6). Обговорюються місця встановлення штифтів, виготовляються хірургічні шаблони лікування. Завдяки сучасним технологіям пацієнт може побачити на екрані комп’ютера прогноз готового результату і висловити свої побажання.
 •       Санація ротової порожнини. Стоматолог проводить ретельне комплексне гігієнічне чищення, лікування запальних захворювань. Під місцевою чи загальною анестезією (питання вирішується в індивідуальному порядку) виконується видалення уражених зубних одиниць та чищення лунок від залишків тканин.
 •       Імплантація. Лікар-імплантолог фіксує титанові стрижні згідно з підготовленим шаблоном і знімає відбитки для виготовлення тимчасового протезу (на період приживлення імплантів).
 •       Навантажувальний тест імпланту тимчасовою коронкою. Носити тимчасову конструкцію пацієнт буде 3-6 місяців – за цей час імплант зростається з кістковою тканиною (відбувається остеоінтеграція). Після цього лікар змінює тимчасову коронку на постійну (матеріал, колір, форма протеза будуть індивідуально підібрані та заздалегідь обумовлені з пацієнтом).
Системи імплантації, що використовуються в клініці

У центрі стоматологічної імплантації «Клініка доктора Чертова» ми використовуємо наступні види імплантів:

 •         Implife TICONE – ортопедичні конструкції української компанії Імплайф з відмінними показниками приживання та експлуатаційними характеристиками. Найбільшою популярністю користуються одноетапні імпланти під назвою Solo та Solo+
 •         Alpha Bio – монолітні конструкції ізраїльського виробництва, виготовлені за унікальною технологією NanoTec, максимально наближені до натурального зуба і за естетичними, і за функціональними характеристиками.
 •         MegaGen – продукт преміум-класу від південнокорейської компанії MegaGen Implant, що став справжнім проривом у сфері дентальної імплантології. Найбільшу популярність серед товарної лінійки імплантати набули дві моделі: AnyOne та AnyRidge, кожна з яких має свої особливості встановлення та показання до застосування.
 •         Straumann – продукція швейцарської компанії, яка входить до п’ятірки світових лідерів з виробництва товарів стоматологічної ортопедії. Найбільшою популярністю з імплантів від Штрауману користуються імплантати Roxolid, виготовлені з титаново-цирконієвого сплаву.

Підбір імплантаційної системи здійснюється персонально для кожного пацієнта – лікар оцінює вихідний стан кісткової тканини та рекомендує саме ту систему, яка є доцільною та найбільш підходящою в даному конкретному випадку.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Вартість послуг
Встановлення системи дентальних імплантатів (внутрішньокісткова частина, формувач ясен) від 6700 грн
Система дентальних імплантатів ((внутрішньокісткова частина, формувач ясен) від 2500 грн
Навигаційний шаблон для скулової імплантації 7700 грн
Шаблон хірургічний для пілотного свердління 5000 грн
Встановлення мультиюніта 1500 грн
Мультиюніт від 1000 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ