Переваги проведення процедури
 •       Процедура проводиться в ігровій формі, що допоможе зацікавити малюка та прищепити інтерес до відвідування стоматолога надалі
 •       Чистка повністю безболісна, тому у дитини не залишається страху перед відвідуванням стоматологічного кабінету
 •       Видимий ефект вже після першої процедури – зуби стають білішими, набувають здорового блиску.
 •       Профілактика захворювань ротової порожнини – професійна гігієна у дітей зводить до мінімуму ризик розвитку карієсу, пародонтиту та інших хвороб порожнини рота.

Вміння наших фахівців знайти підхід до кожного маленького пацієнта, зацікавити його та провести процедуру в ігровій формі дозволяє досягти найкращих результатів чищення, а дітки виходять із кабінету стоматолога не зі сльозами на очах, а із задоволеними гарними посмішками!

Частота проведення

Гігієна ротової порожнини у дітей повинна починатися з моменту появи першого зубика – найчастіше це вік 3-6 місяців. Тоді ж ми рекомендуємо записати малюка на перший візит до стоматолога.

Надалі, професійна гігієна ротової порожнини для дітей показана кожні 3-6 місяців. При порушенні прикусу та скученості зубів професійна гігієна повинна проводитися частіше через складність домашнього догляду за зубами. Регулярні відвідування стоматолога дозволяють профілактувати захворювання зубів, помітити ранні ознаки карієсу та запобігти руйнуванню зубів.

Кому показано і як проходить процедура

Професійна гігієна порожнини рота – дуже важливий атрибут догляду за зубами у дітей, адже змусити малюка якісно почистити зуби завдання не з простих. Процедура показана всім маленьким пацієнтам, адже її основні задачі:

 •       Профілактика розвитку карієсу та запальних захворювань ясен
 •       Повний стоматологічний контроль ротової порожнини дитини
 •       Знайомство зі стоматологічним кабінетом, особливостями клініки та формування звички регулярно стежити за своїм здоров’ям

Перший і найважливіший етап процедури – знайомство малюка з лікарем, налагодження контакту. Стоматолог в ігровій формі покаже дитині інструменти, продемонструє їхню роботу.

Далі лікар проводить огляд ротової порожнини дитини і приступає до чищення:

 •       Усунення зубного нальоту за допомогою професійних паст низького ступеня абразивності
 •       Флосом видаляються залишки їжі із зубних проміжків
 •       Полірування емалі спеціальними м’якими гумовими щітками
 •       За необхідності – нанесення зміцнювальних складів на емаль зубів (лаків, гелів з високим вмістом фтору, кальцію тощо)

У дітей старшого віку, в індивідуальному порядку, можливе використання ультразвукових методів очищення зубів та гігієни з використанням системи Air Flow.

Після завершення процедури стоматолог проконсультує батьків щодо добору домашнього догляду за дитячою ротовою порожниною та проведе інструктаж за правилами чищення зубів у домашніх умовах.

Ціна дитячої гігієни ротової порожнини

Вартість гігієни ротової порожнини для дітей у стоматології доктора Чортова залежить від обраної техніки чищення. Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо записатися на прийом стоматолога і уточнити нюанси, які вас цікавлять.

Дитяча стоматологія доктора Чортова – якісна професійна гігієна ротової порожнини ваших дітей без болю та страху!