ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Показання до висічення вуздечки
  •         Натяг ясенного краю (з рецесією ясен або без)
  •         Полегшення ортодонтичного лікування (перед встановленням брекет-систем або стоматологічних кап)
  •         Логопедичні проблеми
  •         Діастема
  •         Недостатня глибина присінка порожнини рота
  •         Перед встановленням імплантів за наявності високого прикріплення м’язів до альвеолярного відростка щелепи
  •         Відновлення амортизуючої функції присінка за наявності пародонтиту

Також френектомія у складі вестибулопластики є чудовим методом профілактики розхитування зубів та рецесії ясен.

Особливості проведення пластики присінку ротової порожнини

У стоматології доктора Чертова пластика присінку ротової порожнини виконується традиційним хірургічним способом – саме він вважається найнадійнішим і показує найкращі результати.

Існує кілька методик проведення операції присінку рота, але найпопулярніша на сьогоднішній день – тунельна пластика. Основна її зручність у тому, що вдається отримати доступ до м’язів за допомогою мінімальних розрізів – по вертикалі вздовж вуздечки та два горизонтальні надрізи. Пластика присінку ротової порожнини виконується під місцевим знеболенням. Але також можливе проведення процедури під седацією – коли пацієнт занурюється у медикаментозний сон.

Операція відбувається з мінімальною травматизацією тканин, завдяки чому відновлення відбувається легко і швидко, а ризики ускладнень зводяться до нуля.

Відновлення після втручання, в середньому, займає від тижня до місяця – це залежить від методики та обсягу пластики, особливостей організму, дотримання рекомендацій. Після процедури важливо обмежити фізичну активність, дотримуватись правил гігієни ротової порожнини, використовувати антисептичні та загоювальні розчини для полоскання, скоригувати раціон харчування. Це допоможе прискорити процеси регенерації та не пошкодити післяопераційні шви.

Переваги процедури

Переваги френектомії та вестибулопластики очевидні – після завершення відновлювального періоду після операції відразу ж будуть помітні результати корекції. Незалежно від форми та характеру патології відбуваються значні покращення вимови звуків, стає можливим процес формування правильного прикусу, вирішуються проблеми із захворюваннями тканин пародонту.

Пластика присінку ротової порожнини в Запоріжжі, виконана в стоматологічному центрі доктора Сергія Чертова – це 100% гарантія результату. Наші кваліфіковані фахівці впораються з будь-якою формою патології присінку рота (мілке, середнє чи глибоке) та незалежно від характеру (вроджене чи набуте) досягнуть ідеальних результатів лікування.

Вартість френектомії

Пластика присінка порожнини рота може виконуватися різними методиками, на розсуд лікаря, від чого залежить ціна операції. Також вартість залежить від кількості сегментів (ротова порожнина поділяється на 4 сегменти) у яких потрібно проводити операцію.

Ми не рекомендуємо пацієнтам самостійно робити висновки про те, яка методика підходить їм і тим більше відштовхуватися виключно від цінової політики. Найкраще довірити ці питання професіоналам. Ми, у свою чергу, гарантуємо лояльну цінову політику і лише позитивні результати лікування!

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Операція: трансплантація кісткового блоку з внутрішньоротової області (1см) від 12470 грн
Операція: пластика альвеолярного відростка щелепи від 5500 грн
Розщеплення альвеолярного гребня 6050 грн
Видалення зубу від 800 грн
Видалення ретенованого зубу від 2400 грн
Видалення ретенційної кісти на слизовій оболонці 2500 грн
Операція гайморотомія ендоскопічна (шеверна) 12800 грн
Операція гайморотомія 8000 грн
Резекція верхівки кореня 1030 грн
Операція: субантральна аугментація верхнещелепного синуса від 19000 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ