ЗАПИС НА ПРИЙОМ

У стоматології Чертова процедура виконується з дотриманням усіх норм безпеки, проводиться досвідченими хірургами, завдяки чому проходить швидко та безболісно, а реабілітаційний період максимально комфортно!

Показання
У яких випадках виникає потреба видалити корінь зуба?
  •         Травматичне пошкодження, яке супроводжується тріщиною в області кореневої зони
  •         Сильне руйнування апікальної частини зубної одиниці, за неможливості встановити штифт або коронку
  •         Виражене розхитування при пародонтозі
  •         Корінь зуба, що залишився в кістці після екстракції верхівки
  •         Запальний процес кістки або м’яких тканин у прикореневій зоні
  •         Підготовка до імплантації

Трапляються випадки, коли коронкова частина повністю зруйнована, а корінь не турбує і не має патологічних змін. Чи потрібно у такому разі виривати корінь зуба? Відповідь однозначна – звичайно так. Видалення показано навіть у разі зарослого кореня зуба, адже залишившись у кістці, він поступово розкладається та гниє, викликаючи запалення навколишніх тканин. Це загрожує розвитком масштабного запального процесу та серйозних ускладнень.

Етапи проведення процедури

1.      Підготовка та огляд. Стоматолог ретельно оцінює стан м’яких та твердих тканин ротової порожнини. У разі необхідності, може бути виконано гігієнічне чищення та лікування захворювань зубів. Також потрібно виконати рентгенівський знімок, щоб лікар міг оцінити розташування кореня в кістки (особливо актуально при видаленні коренів зубів верхньої щелепи через близькість гайморових пазух і судинно-нервових пучків).

2.      Анестезія. Щоб процедура пройшла максимально комфортно та безболісно, лікар знеболює місце втручання. Найчастіше хірурги поєднують провідникову та інфільтраційну анестезію. У ряді випадків, якщо операція складна або велика, може застосовуватися седація (занурення в медичний сон)

3.      Відділення тканин ясен від поверхні зуба – це необхідно задля зменшення їх травматизації. Якщо коронкова частина повністю зруйнована, необхідно створити доступ до кореня.

4.      Безпосередньо резекція. Хірург за допомогою спеціальних інструментів розхитує корінь, а потім щипцями витягує його з лунки. Якщо він зруйнований і кришиться, стоматолог проводить видалення частинами. Весь процес триває близько 10-15 хвилин.

5.       Завершальний етап. Лунка обробляється антисептичними розчинами, промивається від дрібних уламків, після чого накладаються шви.

Особливості видалення кореня зуба

Метод операції підбирається стоматологом окремо для кожного клінічного випадку, на вибір методики суттєво впливає розташування кореня:

  •         Верхня щелепа – для видалення кореня зуба з верхньої щелепи стоматолог використовує обертальні рухи, що дозволяє акуратно витягти фрагменти з лунки, не травмуючи навколишні тканини.
  •         Гайморова пазуха – бувають випадки, коли корені молярів проклинюються у верхньощелепну пазуху. У таких випадках стоматологу потрібно діяти вкрай бережно, щоб не відбулася перфорація стінки пазухи.
  •         Нижня щелепа – операції на нижній щелепі вважаються найпростішими, за рахунок невисокого щелепного полотна та неглибокої посадки коренів
  •         Зуби мудрості та корені зі штифтами – з вісімками також потрібно діяти вкрай обережно, їхня важкодоступність ускладнює процес резекції. Якщо в зубі встановлено штифт, необхідно спочатку витягти його, а потім виконати видалення класичним чином.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Видалення кореня зуба: ціна

Резекція кореня зуба – хірургічна маніпуляція, яка потребує високого професіоналізму та точності дій стоматолога-хірурга. З актуальними цінами послуг у стоматології доктора Чертова ви можете ознайомитись на сайті.

У ряді випадків до вартості резекції кореня можуть додаватися додаткові маніпуляції (діагностичні чи лікувальні). Розрахувати індивідуальну вартість можна на прийомі у спеціаліста, після огляду та проведення діагностики.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Операція: трансплантація кісткового блоку з внутрішньоротової області (1см) від 12470 грн
Операція: пластика альвеолярного відростка щелепи від 5500 грн
Розщеплення альвеолярного гребня 6050 грн
Видалення зубу від 800 грн
Видалення ретенованого зубу від 2400 грн
Видалення ретенційної кісти на слизовій оболонці 2500 грн
Операція гайморотомія ендоскопічна (шеверна) 12800 грн
Операція гайморотомія 8000 грн
Резекція верхівки кореня 1030 грн
Операція: субантральна аугментація верхнещелепного синуса від 19000 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ