ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Симптоматика хронічного періодонтиту

Клінічна картина захворювання залежить від форми запалення. Основні форми хронічного періодонтиту:

  •         Фіброзний. Відбувається ущільнення тканин, що оточують зуб. Процес протікає безсимптомно, загострення трапляються досить рідко. Іноді пацієнти скаржаться на незначний біль при жуванні твердої їжі
  •         Гранулюючий. Для нього характерне розростання тканин періодонта та стрімке руйнування кісткової тканини. Процес супроводжується розпираючими больовими відчуттями, що виникають під час їжі і при натисканні на хворий зуб.
  •         Гранулематозний. Навколо вогнища запалення утворюється капсула (гранульома), що обмежує процес. Усередині цієї капсули відбувається руйнування тканин, їхній некроз. Процес, як і при фіброзній формі, найчастіше безсимптомний, але може утворитися нориці з гнійними виділеннями на зовнішній поверхні щелепи.
Діагностика та лікування хронічного періодонтиту

Обстеження пацієнта починається зі збору анамнезу та скарг, після чого проводиться ретельний стоматологічний огляд ротової порожнини. Лікар виконує холодові тести, механічні проби і т.д. Золотий стандарт діагностики запалень періодонту – рентгенографія. Пацієнту призначається прицільний знімок, ортопанорамна рентгенографія або КТ, на розсуд стоматолога.

Лікування хронічного періодонтиту, як правило, процес тривалий, але в окремих випадках можна усунути захворювання в одне відвідування стоматолога. Важливо розуміти, що чим раніше ви звернулися за стоматологічною допомогою, тим простіше, швидше та ефективніше проходитиме відновлення.

 

Основні етапи лікування хронічного періодонтиту:
  •         Препарування каріозної порожнини та порожнини зуба
  •         Розширення кореневих каналів, інструментальне висічення нежиттєздатних тканин
  •         Ретельна обробка порожнин антибактеріальними, антисептичними розчинами
  •         Тимчасове, а потім постійне пломбування зуба з відновленням його коронкової частини

Лікування загострення хронічного періодонтиту першим етапом передбачає боротьбу з активним запаленням, а потім підбирається терапія для усунення хронічного процесу в періодонті.

Усі маніпуляції у стоматології доктора Чертова проводяться під ефективною анестезією, досвідченими ендодонтистами, з використанням інноваційного обладнання (під візуалізаційним контролем дентального мікроскопа).

 У ряді випадків, коли зберегти зуб неможливо, хірурги проводять видалення ураженої зубної одиниці з наступним заміщенням зубу імплантом.

Лікування хронічного гранулематозного та гранулюючого періодонтиту в середньому займає від 3 до 6 місяців, запалення з фіброзним компонентом усувається швидше.

Вартість лікування

Ціна ендодонтичної терапії періодонтиту варіюється в широкому діапазоні – точну вартість лікування лікар зможе озвучити лише після огляду та повного обстеження пацієнта. Ознайомитись із вартістю послуг клініки ви можете у відповідному розділі на сайті.

У стоматології доктора Чертова ми підберемо для вас оптимальний метод лікування хронічного апікального періодонтиту, з урахуванням стадії та форми захворювання, ваших побажань та фінансових можливостей. Записатися на консультацію можна за вказаними номерами телефону або на сайті в режимі онлайн.

 

ЗАПИС НА ПРИЙОМ