ЗАПИС НА ПРИЙОМ
Етапи та особливості протезування передніх зубів

Запорука успіху – грамотний вибір методики корекції (або їх комбінації), адже протезування передніх нижніх та верхніх зубів потребує різних підходів, оскільки щелепи відрізняються за будовою.

Верхня щелепа. Складність протезування визначається низкою факторів:

  •         Близьке розташування навколоносових придаткових пазух
  •         Відносно м’яка кісткова тканина, що ускладнює процес імплантації конструкцій
  •         Високі вимоги до естетики, оскільки передні одиниці безпосередньо беруть участь у посмішці
  •         Необхідна підвищена механічна міцність

Таким чином, для протезування верхніх передніх зубів ми застосовуємо цільнокерамічні конструкції або коронки з діоксиду цирконію, щоб уникнути просвічування металу через штучну емаль або його відслонення в приясенній ділянці.

Що стосується протезування нижніх передніх зубів, тут процес дещо простіше – його можна виконати металокерамікою, оскільки вимоги до естетики посмішки нижчі. Процес лікування та відновлення проходить швидше, адже кісткова тканина нижньої щелепи більш щільна та об’ємна.

Методи протезування передніх зубів

Умовно, види корекції поділяються на тимчасові та постійні, знімні та незнімні. Варіанти підбираються виходячи з дефекту, який необхідно усунути:

  •         Тріщина / скол. У таких випадках доцільно використовувати вініри та люмініри – тонкі керамічні накладки, що дозволяють приховати нерівності зуба, підвищити міцність коронкової частини, відновити естетику посмішки. Можна використовувати як для протезування одного переднього зуба, так і для кількох одиниць.
  •         Зуб зруйнований менш ніж на 50%. Стоматологи встановлюють коронку з діоксиду цирконію, яка вдягається у вигляді «ковпачка», повністю повторюючи форму одиниці, колір емалі.
  •         Сильне руйнування (понад 60%). Коли коронкова частина зруйнована або зуб повністю відсутній, проводять імплантацію моста або імплантат встановлюють з коронкою. Процес проводиться за одноетапним методом – прискореною технологією, що дозволяє зберегти форму ясен, структуру сусідніх зубів.
  •         Відсутні декілька зубів поспіль. На опорні обточені одиниці або імпланти кріпиться мостоподібна ортопедична конструкція, рівномірно розподіляючи навантаження на зубний ряд.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Вартість послуги

Поряд з естетикою, важливим фактором для пацієнта стає фінансовий бік питання: скільки коштує послуга протезування?

Вартість протезування передніх зубів залежить від кількості одиниць, що підлягають відновленню, використовуваних матеріалів, обраного способу корекції дефекту, особливостей роботи в даній зоні, часового проміжку виготовлення протеза. Крім цього, ціна залежить від кваліфікації стоматолога, використання сучасного обладнання та технологій, престижності клініки, де проходить лікування. Більш детально розрахувати вартість можна під час очної консультації стоматолога.

У стоматології лікаря Чертова стоматологи підберуть вам відповідні варіанти протезування передніх зубів з оптимальним співвідношенням ціни і естетичних характеристик.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ