ЗАПИС НА ПРИЙОМ

За характером перебігу хвороби виділяють гострий та хронічний пульпіт, а за обсягом запалення він ділиться на осередковий та дифузний. Також існує безліч різновидів пульпіту за характером запалення (гнійний, серозний, гангренозний і т.д.). Різновиди процесів зумовлюють відмінності у клінічних проявах захворювання, що може призводити до помилок діагностики.

Ретельне обстеження, якісні інструменти та матеріали, відмінна візуалізація процесу (під мікроскопом), досвідчені стоматологи – запорука ефективності діагностики й лікування пульпіту, з гарантією результату та позитивним прогнозом. Саме в цьому полягає відмінність Центру стоматологічної імплантації “Клініка Чертова” від інших стоматологічних клінік!

Симптоми пульпіту

На ранніх стадіях зубний пульпіт може ніяк не проявлятися протягом тривалого періоду, тому пацієнти можуть не знати про захворювання і не звертатися за своєчасною допомогою до фахівців. Коли патологічний процес вже запущено, з’являється виражена клінічна симптоматика:

 •         Різкий, часом нестерпний біль пульсуючого характеру, який може поширюватися на кілька сусідніх зубів, м’які тканини ротової порожнини або обличчя (вухо, скроню, щоку)
 •         Біль, як правило, посилюється в положенні лежачи, при накушуванні
 •         Підвищена чутливість до холодної та гарячої їжі, солодкого, кислого
 •         З’являється неприємний запах з рота
 •         Почервоніння, припухлість ясен біля ураженого зуба
Можливі ускладнення при невчасному лікуванні
Пульпіт при несвоєчасному чи неправильному лікуванні може спричинити розвиток різноманітних хвороб як ротової порожнини, так і всього організму. Серед найпоширеніших ускладнень:
 •         Періодонтит (запалення м’яких тканин навколо зуба)
 •         Періостит (флюс)
 •         Втрата зубів, деформація зубних рядів, формування патологічного прикусу
 •         Розвиток гнійно-запальних процесів лицьової області та щелепи (флегмони, абсцеси)
 •         Поширення інфекції в кровоносне русло із зараженням крові (сепсис)
 •         Загострення хронічних захворювань

Крім іншого, постійний біль, обмеження жувальної та мовної функції знижують якість життя пацієнта, спричиняють низку психологічних проблем, провокують часті стреси.

Етапи та методика лікування пульпіту

Лікуванням пульпіту зуба в Клініці Чертова займаються стоматологи-ендодонстисти – це спеціалісти, що займаються лікуванням кореневих каналів, володіють сучасними ефективними методиками терапії із застосуванням найсучасніших та найефективніших технологій. Ендодонтичне лікування проводиться з використанням коффердаму, що виключає можливість попадання слини в кореневий канал, а також під контролем мікроскопа для ретельної візуалізації та високої точності дій.

Лікування починається з якісного знеболювання – на всіх етапах використовується безпечна локальна анестезія, проте якщо пацієнт відчуває підвищену тривожність чи страх, лікування можна проводити під седацією у стані медикаментозного сну.

По можливості, лікарі намагаються зберегти життєздатність пульпи зуба – очищення каналів проводиться ультратонкими інструментами, що дозволяє провести ретельну санацію навіть найважчих місць. Окрема увага приділяється антисептичній та протизапальній обробці.

Однак якщо пульпіт запущений і зберегти життєздатність зуба не вдається, лікування проводиться хірургічним шляхом, методом депульпації (видалення запаленої частини пульпи або її повне висічення).

Фінальний етап лікування пульпіту – відновлення зуба з використанням коронки або вкладки. Саме такий спосіб, а не просто пломбування, дозволяє зберегти життєздатність та естетичність зуба.

Пацієнт звернувся зі скаргами на незадовільну естетику посмішки та зубні болі.
Було проведено наступне лікування:
Лікування зубів, санація порожнини рота
Встановлення імплантату
Установка вінірів на передні зуби та коронок з діоксиду цирконію на інші

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на відсутність жувальних зубів та незадовільний вид зони посмішки.
Було проведено наступне лікування:
Пацієнту виконано роботу з встановлення імплантатів у жувальних областях та протезування зубів.

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами на тривалу відсутність жувальних зубів та незадовільний зовнішній вигляд передніх зубів.
Було проведено наступне лікування:
Видалення неспроможних зубів
Синусліфтінг
Імплантація зубів
Протезування коронками з діоксиду цирконію

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після проведення ортодонтичного лікування та невдалої корекції ясен в іншій клініці із завданням “створити білу посмішку”
Було проведено наступне лікування:
Проведено роботу з м’якими тканинами (пластика ясна, закриття рецесій)
Протезування зубів у зоні посмішки керамічними коронками

До
Після

Пацієнт звернувся зі скаргами після ортодонтичного лікування на незадовільну естетику зубів, а також незадовільну функціональність у жувальних сегментах та дискомфорт у ділянці скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС).
Було проведено наступне лікування:
Відновлення прикусу з тотальним протезуванням у жувальних областях (коронки з діоксиду цирконію)
Естетичне протезування зони посмішки (вініри)

До
Після
Лікування пульпіту: ціна

Остаточна вартість лікування пульпіту формується після проведення огляду та консультації стоматолога. Вона залежить від:

 •         Початкового стану ротової порожнини (якщо присутні каріозні порожнини, періодонтит тощо вартість лікування може бути вищою)
 •         Обсяг ураження тканин та кількість залучених у патологічний процес зубних одиниць
 •         Вид анестезії (місцеве знеболення або седація)

Важливо розуміти, що своєчасне лікування зубів – це основа гарантованого результату та економії коштів. Чим раніше ви звернетеся до фахівця за вирішенням проблеми, тим дешевше обійдуться послуги стоматолога. До того ж, ми завжди готові підібрати для вас оптимальний варіант лікування за ціною, витратами часу та естетичними побажаннями.

 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Ендодонтичне лікування від 1050 грн
Консультація 300 грн
Пряма реставрація від 1100 грн
Лікування під мікроскопом від 600 грн
ЗАПИС НА ПРИЙОМ